Select Language:

Proje Taşımacılığı

proje-tasimacilik

ERDEMELLER GLOBAL LOJİSTİK, Proje taşıma konusunda uzman  kadrosu ile gerçekleştirdiği “kapıdan-kapıya teslim” projeleri ile günümüz proje taşımacılığı şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir. Proje yüklerinizin Uluslararası veya Yurtiçi taşıma işlerini sağlayabilmektedir..

Firmamız, büyük projelerde deniz, kara  bağlantılı olarak nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Proje dahilinde ihtiyaç duyulduğu taktirde vagon ve tren istasyonları T.C.D.D den temin etme yolu ile hizmetlerin daha iyi yürütülmesi yoluna gidilmektedir. Müşterilerimize projelerinin taşınmasında  “DOOR TO DOOR” ( Boruların özel ekipmanlar ile deniz ve kara araçlarına yüklenmesi, taşınması, boşaltılması ve istiflenmesi ) anlayışı ile taahhüt etmekte ve gerçekleştirmekteyiz.

ERDEMELLER GLOBAL LOJİSTİK taşımalarında,  lashing, vinç kiralama, yol analizi, eskort, depolama hizmetleri sağlayarak multimodal taşımalarını gerçekleştirmektedir.
Özel ekipman ve ( Low Bed ) araçlar ile ağır yük taşımacılığı yada yol analizi ve mühendislik çalışmalarını yaparak gabari dışı taşımaları gerçekleştirmektedir.

ERDEMELLER Global  Lojistik, özmal araç parkında bulunan; semi treyler,jumbo,midilli araçlarla geleneksel taşımaları yaparken Lowbed ,lowloder, teleskopik Lowbed, özel yat taşıyıcı,özel boru ve sac taşıyıcı ve international konteyner taşıyıcı filosuyla endüstri sektörünün yüklerini sınır tanımaksızın organize etmekte ve taşımaktadır.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik